BESÖK OSS

Friidrottshallen Atleticum
Eric Perssons väg 1
217 62 MALMÖ

POSTADRESS

Malmö AI
Box 5077
200 71  MALMÖ

RING OSS

040 – 86 900

TELEFONTIDER

Måndag – fredag kl 10.00-15.00.
Lunchstängt kl 12.00-13.00.

Övriga tider är vi nåbara via mail.

MAILA OSS
BANKGIRO

656 – 2185 ( OCR-nr krävs / FAKTUROR )
973 – 5168 Övriga betalningar

MAI:S ORGANISATIONSNUMMER

84 60 00 – 3752

Borttappade eller glömda saker på Atleticum
Ring till Atleticumvaktmästaren på mobilnr 0708 – 10 92 81

Mikael Wirstedt

Klubbchef

E-post: mikael@mai.se
Telefon: 040 – 643 2060

Philip Nossmy

Marknadsansvarig

E-post: philip@mai.se

Annika Hovang

Idrottskonsulent / Arrangemangsansvarig

E-post: annika@mai.se
Telefon: 040 – 643 2066

Paulina Olefors

Idrottskonsulent / Arrangemangsansvarig

E-post: paulina@mai.se
Telefon: 040 – 643 2062

Emelie Jönsson

Idrottskonsulent / Arrangemangsansvarig

E-post: emelie@mai.se
Telefon: 040 – 643 2062

Sedat Sulejmanovski

Webmaster / Växel / IT / Trycksaker / Design & Layout

E-post: webmaster@mai.se
Telefon: 040 – 643 2061

Stigbjörn Karlsson

IT-ansvarig / Tävlingsadministratör

E-post: stigbjorn@mai.se
Telefon: 040 – 643 2065